Dołącz do akcji na Facebooku

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Aukcje dla Alicji


Po raz kolejny na facebooku pojawiła się akcja, która ma na celu zbieranie pieniążków dla chorego dziecka. Tym razem jest to 4,5 Alicja Kosmala, która choruje na nowotwór złośliwy neuroblastoma. W ciągu 4 miesięcy musimy uzbierać 100 tys euro zaliczki, aby była w ogóle mowa o leczeniu małej w niemieckiej klinice. Już kilka naszych akcji tego typu chociaż w niewielkiej części przyczyniło się do szansy na wyzdrowienie. Więcej o Alicji możecie przeczytać na blogu: www.alicjakosmala.blogspot.com.
plakat alicja2013
Ta akcja różni się nieco od poprzednich. Wcześniej na aukcje przyjmowaliśmy rękodzieła, teraz poszerzyliśmy ofertę o zbędne książki, które kurzą nam się na półkach czy o firmy które są chętne do przekazania swoich usług bądź rzeczy na aukcję. Całkowity dochód z tych aukcji jest przekazany na leczenie. Na aukcjach można wygrać niesamowite przedmioty robione z sercem.
Zapraszam do przyłączenia się do nas na https://www.facebook.com/events/208361162621219/ i do zobaczenia aukcji allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7526878
Naprawdę warto pomagać. Nie tylko poprzez oddawanie rzeczy czy licytowanie, ale również poprzez nagłaśnianie sprawy. Dajmy nadzieję rodzicom Alicji na wyzdrowienie córki. Już nie raz udowodniliśmy, że RAZEM możemy wiele. Serdecznie dziękuję w imieniu Alicji i jej rodziców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz