Dołącz do akcji na Facebooku

piątek, 5 października 2012

Rękodzieła dla Marcinka

 Na pewno wszyscy pamiętacie "Aukcję rękodzieła dla Kuby". Pozostała po niej pewna część rękodzieł. Ponieważ twórcy przekazali swoje dzieła na określony cel realizujemy dalej ich zamierzenia. Przekazaliśmy je rodzicom Marcinka Sporka chorego dokładnie na tą samą chorobę co Kuba.Więcej o Marcinku możecie przeczytać na jego blogu www.MARCIN-SPOREK.blogspot.com
Chcieliśmy jeszcze raz podziękować rękodzielnikom za pomoc i jednocześnie zwracamy się z prośbą, aby Wasze Wielkie Serca i Wasze Sprawne Ręce zaangażowały się ponownie i dołączyły do nowej akcji
"Rękodzieła dla Marcinka". Osoby, które są zainteresowane czy to przekazaniem rękodzieł czy ich zakupem, proszone są o dołączenie do wydarzenia na Facebooku "Rękodzieła dla Marcinka".
http://www.facebook.com/events/494493233901674/?ref=ts&fref=ts
Przy tym wydarzeniu zbierzemy społeczność, która w bardzo przyjemnej formie będzie pomagać Marcinkowi. Proszę wszystkich o nagłośnienie tej akcji.

Rękodzielnicy proszeni są o kontakt z Sylwią Pająk vel Owca
sylwiapajakowca@gmail.com


Wszystkie rękodzieła będą wystawiane na koncie Tomasza Sporka (taty Marcinka).
Tu można zobaczyć i śledzić aktualne aukcje.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2339756

Przelewy będą robione na subkonto Marcinka w Stowarzyszeniu Limanowskiej Akcji Charytatywnej.

Pamiętajcie, że dobro powraca. Przy okazji akcji dla mojego syna Kuby dostałem z kilku źródeł potwierdzenie tego zdania.

Tata Kuby

4 komentarze:

 1. Chętnie przyłączę się do waszej akcji, ale potrzebuję wskazówek jak. Wysłać wam magnesiki, czy jak to się odbywa?
  Proszę o kontakt na maila.

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się pomóc,jeszcze nie wiem w jakiej formie,będę w kontakcie:)))pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Mam nadzieje, że wszystkie prace uda się sprzedać. Trzymam kciuki za Kubę, Marcinka i życzę dużo siły. Na dzień dzisiejszy pomagam Stowarzyszeniu Budujemy Przystań, ale jak znajdę chwilę ponownie przyłączę się do akcji. Ucałowania dla chłopaków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zostawienie linka na moim blogu (http://blog.apprila.nazwa.pl/). Ja również postaram się pomóc i coś ze swoich zbiorów przesłać na aukcję.

  OdpowiedzUsuń