Dołącz do akcji na Facebooku

poniedziałek, 27 lutego 2012

Zaproszenie na film "Pandemonium"

Zapraszamy!
Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich na projekcje filmu "Pandemonium" połączoną ze zbiórką pieniędzy na Kubusia.
Akcja odbędzie się 25 marca 2012 roku w podziemiach kościoła N. S. N. M. P. w Trzebini-Sierszy o godzinie 18:00 


Jesteśmy młodzieżą, która należy do grup kościelnych, scholii ICHTIS oraz do Liturgicznej Służby Ołtarza w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Trzebini-Sierszy. Staramy się często podejmować wspólne inicjatywy. Niedawno postanowiliśmy wziąć udział w konkursie o nagrodę bł. Jerzego Popiełuszki. Tematem konkursu była ochrona życia dzieci nienarodzonych dlatego przygotowaliśmy na tą okoliczność film o tematyce aborcji.
Fabuła pokrótce opowiada o małżeństwie, które zostało obdarzone darem życia w postaci dziecka, jednak traktują go raczej jako karę i przeszkodę w życiu. Historia jest opowiadana z perspektywy Anioła Stróża dziecka, który będzie śledził wszystkie dylematy rodziców i będzie próbował nie dopuścić do zabicia swojego podopiecznego.
Już podczas tworzenia filmu wpadliśmy na pomysł by ten film pokazać ludziom w ramach misterium, którego organizacja stała się naszą tradycją. Film traktuje o jednej z najważniejszych wartości jaką jest życie dlatego w okresie przed świętami  Zmartwychwstania,  w których zgłębiamy tajemnicę życia i śmierci może być cenną lekcją.
By wykorzystać jeszcze bardziej dzieło , w które włożyliśmy wiele wysiłków i poświęciliśmy sporo czasu postanowiliśmy by połączyć premierę filmu „Pandemonium” ze zbiórką pieniędzy na leczenie Kuby. Mamy nadzieję, że ta akcja będzie cegiełką, która pomoże wrócić Kubie do zdrowia.
 

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=dRHwsPaIBXk
Wydarzenie na FACEBOOK http://www.facebook.com/events/#!/events/279955732077836/

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz