Dołącz do akcji na Facebooku

środa, 1 lutego 2012

Kolejne dni

Powoli się zadomowiliśmy, zarówno w klinice jak i w hotelu dla rodziców. Ten tydzień minie nam na codziennym dojeżdżaniu do kliniki na zastrzyk  z interleukiny i rutynowych badaniach. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, w poniedziałek zostaniemy podłączeni do pompy przez którą będą przetaczane przeciwciała.Ten etap leczenia spędzimy już na oddziale i tam będziemy nocować. Na razie cieszymy się wolnością "bez pompy", możemy wyjść na krótki spacer, pobawić się zabawkami, których jest pełno zarówno w klinice jak i w hotelu.
Dzisiaj w przedszkolu na naszym oddziale o 8.30 odbyło się cotygodniowe wspólne śniadanie dla wszystkich rodziców i dzieci.To była okazja, żeby porozmawiać na spokojnie z innymi rodzicami i lepiej się poznać.Różne narodowości, języki i zwyczaje-nic dziwnego, że siostry na oddziale mówią o nas "multi-kulti". :)

Slowly we have settled in; both at the clinic and at the hotel. This past week we've gone to the clinic for interleukine therapy injections and routine tests. If all goes well monday KUBA will be hooked up to a pump that which will inject anti-body substance. That stage of therapy we will be spending in an open ward and spending the nights there. At present we are relieved that he is not connected to pump; we can take walks and play. Toys are everywhere, at the clinic and the hotel.

Today at pre-school,on our ward,we had a group breakfast with all the parents and children. A good occasion to meet and speak with many differnt parents of various nationalities and languages. No wonder that the nurses on the ward call us the "multi-culti"

1 komentarz:

  1. Hej, najważniejsze, żeby leczenie przyniosło odpowiedni efekt. Tego Wam zyczę i mocno trzymam kciuki. Każdą niedogodność, zastrzyk czy badania łatwiej jest znieść, gdy przed oczami jest ten wynik końcowy - zdrowie. Orzeczenie lekarzy : ZDROWY.
    Będzie dobrze - wiem, że banalnie to brzmi - ale wierzę w to baardzo mocno.
    Wszystkiego dobrego.

    OdpowiedzUsuń