Dołącz do akcji na Facebooku

piątek, 10 lutego 2012

Byle do przodu


Kolejny piąty dzień nieustannego podawania przeciwciał. Lekarze stwierdzili, że Kubuś w miarę dobrze na nie zareagował, więc nie pozostaje nic innego tylko się cieszyć. Obyło się jak na razie bez  jakichś poważnych reakcji alergicznych i ciężkich powikłań. Zmniejszono nam dawkę leków przeciwbólowych. Kuba lepiej się już czuje i o ile jest to możliwe spędza teraz dużo czasu w pokoju do zabaw, bo w łóżku zdecydowanie mu się nudzi. No i próbuje czasem komunikować się werbalnie z jakimś dzieckiem, np.mówiąc do małego Holendra "licz po polsku, jeden, dwa,trzy...".Kuba zaś stara się czasami powtarzać jakieś słówka po niemiecku.Najbardziej podoba mu się słowo "Danke", chociaż już zdążył sobie je przerobić na "Danka"(zdecydowanie to drugie słowo bardziej mu odpowiada).

I kolejna miła wiadomość na koniec dnia. Na leczenie Kubusia udało się już uzbierać 40 tysięcy euro!!!Dziękujemy Wszystkim za pomoc,wsparcie i ogromne zaangażowanie.

Yet another day, the fifth, of delivering anti-body medication. The doctors have decided that KUBA is reacting positively,so everyone is overjoyed. No serious alergy and complex reactions thus far. The anti-body dosage has been reduced. KUBA feels better and whenever possible spends more time in the playroom, lying in bed he gets bored quickly.
At times he tries to communicate with other children; telling a Dutch boy -count in Polish; jeden, dwa, trzy - on the other hand KUBA tries to repeat some words in German. He likes the word -Danke-, although he's already twisted the word into -Danka- he seems to like his version.

And yet another wonderful piece of news to end the day. KUBA's therapy donations have accumulated to the fantastic total of 40,000 euros thus far !!! We thank everyone for their help, support and tremendous involvement.

1 komentarz:

  1. Trzymam za Was mocno kciuki.
    Ściskam Kubusia od całej rodzinki :*

    OdpowiedzUsuń