Dołącz do akcji na Facebooku

czwartek, 9 lutego 2012

19 luty 2012 "Dzień dla Kuby" w Rabce


Szanowni Państwo

19 lutego 2012 roku może być w Rabce po raz kolejny pięknie. Po raz kolejny może objawić się zwyczajna dobroć i wzajemna solidarność.
Zbieramy na leczenie Kuby Chojneckiego!!!

Proponujemy "Dzień dla Kuby" czyli miłe i przyjemne  niedzielne popołudnie,a przy tym udział w rzeczy ze wszech miar szlachetnej - pomocy choremu dziecku.

W niedzielę 19 lutego zapraszamy na:
KONCERTY
Stowarzyszenie "Lokomotywa" o godz 14:00 w kinie "Śnieżka" organizuje rodzinne koncerty z zespołami dziecięcymi zakończone finałowym występem "Cocoon Band", "Nie tacy byli" i znanych z telewizyjnych występów "InoRos". Gorąco polecamy imprezę "Lokomotywy", a po niej zapraszamy na:

AKCJĘ AUKCJĘ koordynowaną przez Agatę Stasik http://kura-d.blogspot.com
o 16:30 w kawiarni "Zdrojowej", czyli wielki kiermasz wyrobów rękodzielniczych i licytację wybranych przedmiotów.

Z całej Polski dla Kuby przesłano wiele podarunków, które będzie można kupić podczas kiermaszu.  Dla każdego znajdzie się coś na jego kieszeń i gust! Galeria ze zdjęciami:

Ponad to organizujemy licytację wybranych przedmiotów rękodzielniczych
a także:
-obrazu Ewy Łaczek-Daleki; stylizowany młodopolski widok starego kościoła w Rabce http://www.laczek-daleki.netgaleria.pl/
-czterech rysunków Jerzego Treita http://treit.blox.pl/tagi_b/26850/jerzy-treit.html
-niesamowite fotografie śp. Kuby Cieplińskiego
-autografy Justyny Kowalczyk, Kamila Stocha i Klimka Murańki
-pracę autorską  Justyny Steczkowskiej, która także zechciała pomóc Kubie! http://justynasteczkowska.pl/pl/kontakt/daj_zna%C4%87_odpowiedzi_justyny

Kuba Chojnecki to dzielny chłopiec, który od czterech lat zmaga się z bardzo groźnym wrogiem, złośliwym nowotworem neuroblastomą w IV stopniu zaawansowania. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. Na początku sprawy nie wyglądały dobrze.Ale dzięki leczeniu w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie Prokocimiu chemioterapii, operacji, megachemii i przeszczepowi szpiku kostnego,wydawało się że będzie dobrze. Niestety po tym niezwykle wyczerpującym leczeniu przyszedł nawrót choroby i kolejna chemia i kolejna operacja... Na szczęście rokowania po drugim etapie leczenia dają nadzieję. Jest bardzo skuteczna broń w batalii z neuroblastomą terapia przeciwciałami anty GD2. Niestety to trudne i męczące leczenie dostępne jest w Niemczech,a polski NFZ nie wyraził zgody na jej refundację...
Potrzebne jest 80 tys euro - kwota niebotyczna, ale dzięki wielu ludziom dobrej woli na subkoncie Kuby w fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" jest już jej prawie połowa! Terapia została już rozpoczęta ale potrzebne są środki na drugą ratę.
Damy radę!

Kubę można wspomóc wpłatami na subkonto w fundacji
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867  tytułem (Ważne!): dla Jakuba
Chojneckiego

oraz przekazując 1% podatku z rocznego PITa Numer KRS 0000086210 z
dopiskiem Jakub Chojnecki (Ważne!)


Zapraszam wszystkich Państwa 19 lutego

Przypominam o licytacji zdjęć na Allegro

Pozdrawiam
Jan Ceklarz
Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec

PS o akcji także na


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz